Referencje

Współpraca ze spółką Tokea Finanse przyniosła nam wiele korzyści. Dzięki działaniom monitorującym znacząco poprawił się czas opłacania należności, ponieważ klienci wyrobili sobie nawyk terminowego płacenia. Wiem również, że to profesjonaliści dbają o to, żeby faktury były opłacane jak najszybciej. Usługa monitoringu wierzytelności daje mi też pewność, że w przypadku ociągających się kontrahentów mogę skorzystać z dodatkowego wariantu, jakim są działania kancelaryjne. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Klara-MK s.c.

ul. Pokoju 5, 43-140 Lędziny

NIP: 646-286-62-40

REGON: 241285384

 

Z firmą Tokea Finanse Sp. z o.o. współpracujemy stale od sierpnia 2013 roku. Zakres współpracy polega na monitoringu wierzytelności oraz prowadzeniu czynności windykacyjnych. 

Z przyjemnością zaświadczamy, iż firma Tokea Finanse Sp. z o.o. dysponuje niezbędną wiedzą, rozwiązaniami systemowymi oraz zapleczem kadrowym, by w sposób satysfakcjonujący wyjść naprzeciw potrzebom każdego klienta. W szczególności cenimy sobie terminowość działania, dyskrecję, stałą dostępność oraz wysoki poziom komunikatywności opiekuna naszej firmy z ramienia Tokea Finanse Sp. z o.o. 

Bez wahania rekomendujemy naszego Partnera, jako rzetelnego i wiarygodnego usługodawcę. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

USŁUGI PROJEKTOWE KRYSTYNA KRÓL

47-200 Kędzierzyn - Koźle

ul. Pamięci Sybiraków 17/II

NIP: 749-12-88-349

REGON: 531559911

 

Polecam usługę monitoringu wierzytelności oferowaną przez Tokea Finanse, ponieważ jest po prostu skuteczna! Chcę, jak każdy przedsiębiorca, żeby moi klienci do mnie wracali. Działania przypominające o zapłacie nie są nachalne i agresywne, dzięki czemu klienci nie czują się atakowani. No i kontakt z pracownikami spółki jest bardzo dobry. Polecam!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cws Maciej Wasilewski

ul. Grodeckiego 4 l. 53
01-843 Warszawa

NIP:1181631732
 
REGON:141749898
 

Z usług firmy Tokea Finanse sp. z o.o. korzystam od 7 miesięcy. W tym czasie zauważyłem poprawę terminowości opłacanych faktur. Monitoring wierzytelności spełnia moje oczekiwania – jest skuteczny i nie angażuje mojego czasu.